10 סיבות למה אתם חייבים לגבות את המידע שלכם בענן

תוכן עניינים

בשנים האחרונות הפך גיבוי בענן לכלי חשוב ביותר בתקופה בה אנו נמצאים. אחוז לא מבוטל מהחיים שלנו נמצא בטלפונים הניידים, ועם התקדמות הטכנולוגיה גובר גם הצורך בגיבוי זריז, אמין והיקפי של המידע. בין אם אתם בעלי עסקים שרוצים להוזיל עלויות ולהימנע מתקלות וסחיטות, או אנשים פרטיים שרק רוצים לפנות מקום בטלפון, אנחנו שמחים להציג בפניכם עשר סיבות לגבות את המידע שלכם בענן.

מקום בטוח למידע שלכם

אם ברצונכם לשמור מידע שאתם רוצים להיות בעלי הגישה היחידים אליו, אין פתרון טוב יותר מהענן. הענן מגובה ומאפשר את הגישה לכם בלבד בעזרת סיסמא. אבטחת הענן תמנע כל ניסיון פריצה וחדירה בו לא נעשה שימוש בסיסמא האישית שלכם. במקום לשמור בטלפון או במחשב דברים שאתם רוצים שישארו בגישה בלעדית שלכם, תוכלו לגבות אותם בענן

פינוי שטח האחסון

אם ברצונכם לשמור מידע שאתם רוצים להיות בעלי הגישה היחידים אליו, אין פתרון טוב יותר מהענן. הענן מגובה ומאפשר את הגישה לכם בלבד בעזרת סיסמא. אבטחת הענן תמנע כל ניסיון פריצה וחדירה בו לא נעשה שימוש בסיסמא האישית שלכם. במקום לשמור בטלפון או במחשב דברים שאתם רוצים שישארו בגישה בלעדית שלכם, תוכלו לגבות אותם בענן.

רוצים לקבל יעוץ והכוונה על שירותי ענן ללא עלות?

מידע נגיש בכל עת

לעתים, עלולה להתרחש תקלות או קריסות של המכשירים הטכנולוגיים שבבעלותכם, ובמקרים אחרים, עבודות תחזוקה עליהם או על תשתיות החשמל. מה עושים במצב כזה בו המידע והנתונים אינם נגישים וזמינים? לשם כך קיים שירות מחשוב ענן ובתוכו גיבוי המידע בענן, כך תוכלו לאפשר לעצמכם גישה בכל עת למידע והנתונים שלכם.

חזרה מהירה לשגרה

במקרים בהם המידע שלכם נמחק, נפגע או נפגם, פעולת השחזור הופכת קלילה וקצרה במיוחד. למה לבזבז זמן על שחזורים וגיבויים מתוך המכשיר כשאפשר לגבות את המידע בענן? גבו את כל המידע שלכם בענן ובכך חיזרו מהר לפעילות ולסדר תקין גם אחרי שהמידע שלכם נמחק מהמכשירים הטכנולוגיים.

הכי פשוט שיש

הגיבוי בענן יעיל ביותר, פעולות מתבצעות במהירות שיא, והטכנולוגייה מתעדכנת בקצב מהיר יחד עם השירות. שחזור וגיבוי של המידע שלכם מתבצע בזריזות וללא כל טרחה ועבודה מיוחדת מצידכם.

זול יותר

בשימש פרטי של גיבוי בענן, המחיר הראשוני הוא – חינם לגמרי! כאשר מגיעים למקסימום אחסון בחינם ניתן לשלם ולקבל עוד שטח אחסון בענן. גם במקרים של חברות ועסקים השימוש בענן משתלם יותר, וזול משמעותית מגיבוי באמצעות שרת מקומי.

איומי כופר

אחת מהדרכים הנפוצות ביותר לפגוע באנשים ועסקים ולסחוט מהם כסף היא בעזרת חדירה של האקרים לשרתים של החברה. ההאקרים שחודרים למערכת משתמשים במידע שהישגו ככופר, ובעזרתו מנסים לכפות על העסק תשלום בעבור המידע. גיבוי מידע בענן מגן עליכם במצב של ניסיונות כופר וסחיטה.

איומי אבטחה

גיבוי בענן הוא חלק חשוב מאוד מההגנה על עצמכם או על העסק שלכם. במקרה בו וירוס או כל תוכנה זדונית אחרת פוגעת במידע שלכם, גיבוי מידע בענן יעזור לכם לשחזר אותו ביעילות ובכך לנטרל את החשש מאיומי האבטחה.

נזק תנאי הטבע

במקרים קיצוניים של גשמים וסופות, יכולות להיווצר הצפות, אשר יפגעו בכבלים והמחשבים שלכם. גיבוי מידע בענן מונע מחיקה מוחלטת של המידע שלכם בעקבות פגיעה במכשירי החשמל.  

צעד לעבר הטכנולוגיה

השימוש בטכנולוגיית הגיבוי הוא הצעד שלכם לעבר העתיד. גיבוי מידע בענן הוא רק חלק ממעבר נוח יותר לחיים טכנולוגיים ולהורדת המאמץ וההתעסקות שלנו במידע שלנו או של העסק שלנו למינימום.

להצעה משתלמת ל שירותי מחשוב ענן מלאו פרטים!