מחשוב ענן

כמה תשובות לשאלות שבטוח יעניינו אתכם!

שירותי מחשוב ענן כוללים בתוכם מוצרים רבים. כל עסק והצרכים שלו. לדוגמה: שירותי אבטחת מידע, שרתים וירטואליים בענן, שעון נוכחות בענן, פתרונות wifi ועוד מגוון רחב של פתרונות

המחירים של שירותי מחשוב ענן נמדדים לפי הצורך של העסק. ישנם עסקים שצריכים יותר שירותים או אופי אחר של שירות קיים. את המחירים יש לשכלל לאחר אפיון צורכי הלקוח

לגיבוי בענן יתרונות רבים

  • מידע מאובטח בשרת חיצוני
  • גישה למידע 24/7 
  • שיתוף של קבצים מכל מקום
  • איך צורך ביכולות ניהול 

לרוב, כאשר אנו שומעים את המילה ‘ענן’ נדמיין כמעט מיד את השמיים. אלו מאתנו המשתמשים באופן קבוע במחשבים, יבינו באופן מידי כי מדובר, למעשה, בשיטת אחזור ושמירה של קבצים. ברוב סביבות העבודה, כיום, השימוש במחשבים – כולל דו”חות וסרטונים אותם נכין – הוא נרחב. בהתאם לכך, בשנים האחרונות התפתחה טכנולוגית מחשוב ענן: הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי יכולים ליהנות מ-ממשקי גיבוי בענן.

מחשוב ענן ב ON365 - כל הפתרונות בפנים!

אבטחת מידע

פתרונות WIFI

שירות נוכחות בענן

שירות מקצועי 24/7

למי מיועדת טכנולוגיית מחשוב ענן?

ענן, כאמור מסמל הרבה מעבר לשמיים כחולים מלאים בכבשים לבנות: טכנולוגית מחשוב זו עוסקת בשימור המידע שלנו ובתחזוקתו השוטפת על גבי שרתים הרחוקים מהמחשב שבשימוש. משום שגישה זו מתבצעת “בשלט רחוק”, היא מאפשרת גישה אל מידע זה מכל נקודה בעולם ובכל שעה. בואו נבדוק בקצרה מה טכנולוגיה חשובה זו כוללת ועבור מי היא מותאמת.

מחשוב ענן מקצועי

מה טכנולוגיה זו כוללת?

באמצעות טכנולוגית מחשוב הענן, ביצועי המחשב משתפרים בשל נפחו של שטח האחסון הגדול. הכוונה היא שעסקים ועצמאיים רבים אינם צריכים להתפשר על ממשקי אחסון בנפח ובמהירות בינונים בלבד. מעבר לכך, טכנולוגיות אלו, שומרות – ואף משדרגות – את רמת אבטחת המידע, כך שהקבצים החשובים שלכם יהיו מוצפנים בדרגה הגבוהה ביותר.

לאיזו סקטור טכנולוגיה זו מתאימה?

בין אם מדובר בסקטור הפרטי או העסקי, טכנולוגית מחשוב זו תסייע רבות באחסון המידע ובאבטחתו. עם זאת, בשוק הפרטי ישנה נטייה לפנות דווקא למערכות הגיבוי הממוחשבות החינמיות. בסקטור העסקי, לעומת זאת, הדורש אחסון מידע ובסיסי נתונים באופן ניכר ורב מערכתי הרבה יותר יכלול חברות רבות השוכרות או משלמות עבור שירותי מחשוב מקצועיים; שירותים המציעים פתרונות IT מתוחכמים עבור שירותי המחשוב בענן.

לפרטים נוספים על מחשוב ענן

שירותי מחשוב בענן – מול ספקי השירות המקצוענים

שירותי מחשוב ענן כוללים חלקים רבים המאפשרים עבודה מתוחכמת בהרבה, טכנולוגיה הכוללת בתוכה יכולות גיבוי מידע ואבטחתו באופן הבטוח ביותר. זקוקים לשירותי מחשוב ענן? סיספרו בע”מ יסייעו לכם בכל שלב בתהליך זה.