ON365 -שירותי גיבוי בענן מתקדמים!
גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן

אם לא שמעתם עד כה את הביטוי “גיבוי בענן” כדאי שתשמעו עליו כבר עכשיו. לא מדובר באחסון של קבצים ותיקיות של שרתי אחסון, שהרי הם קורסים בעצמם ויכולים לגרום לנזקים. שיטת גיבוי בענן היא השיטה המבטיחה שמירה אמיתית על כל מה שנמצא במחשב שלכם ולא כדאי שילך לאיבוד בגלל וירוס או שגיאה, בגלל באג או בגלל מישהו שהחליט לחדור למחשב שלכם כדי להסב לו נזק. כאנשים פרטיים וכבעלי עסקים אתם יכולים באמצעות מחשוב ענן להתאים את התיקיות והקבצים שאתם צריכים לערוך באופן שיתאים לצרכים של כל עסק ועסק. אתם לא זקוקים לידע טכנולוגי נרחב ולא לתחזוקה שוטפת, תוכנת גיבוי מאפשרת לגיבוי לעבוד כראוי ללא חשש.

גיבוי בענן למחשבים רבים

מדוע אנשי עסקים זקוקים לגיבוי בענן?

אם יש לכם עסק, אתם במיוחד צריכים לחדד אוזניים ולהקשיב היטב. גיבוי בענן מאפשר לכם לשמור על מידע חשוב שיש לכם במחשב. כבר שנים שעננת המחשוב חרטה על דגלה את המחשוב בענן. התוכנה מאפשרת לנו לגבות את החומר שיש לנו על המחשב, לשחזר, לצפות בכל המצגות שהכנו לישיבות השונות בעסק ובאופן מאובטח. במילים אחרות – כיוון שאתם מנהלים עסק חשוב וכיוון שחשוב לכם כי אף פרט ממוחשב לא ילך לאיבוד, שירותי מחשוב ענן מאפשר לכם גלגל הצלה של ממש בכל רגע נתון. לא צריך לספר לאף בעל עסקים מה קורה ומה יקרה אם מידע שחשוב לעסק שלו יתפייד ויעלם לתמיד. התקינו תוכנת גיבוי , גם אם רק למען השלווה הפנימית שלכם.

 

שירותי ענן לעסקים  הינם שירותי מחשוב חשובים ביותר. בהתאם לכך, ישנם סוגים שונים של שירותי ענן שיסייעו רבות למבקשי השירות. פנייה לחברת מחשוב מקצועית תסייע בהתאמה בין סוג הגיבוי לבין הגוף המבקש את הגיבוי המקצועי בענן.

שירותיו הרבים של גיבוי בענן

אין ספק ששירותי הגיבוי על גבי ענן הכרחיים לעסקים המחפשים אחר יעילות טכנולוגית במשרדיהם. 

מהם השירותים שמציע הגיבוי בענן?

*גיבוי קבצים

המטרה המקורית של גיבוי בענן הוא, בראש ובראשונה, גיבוי מסמכים על גבי שרת רחוק ומוצפן  גיבוי שיאפשר שמירה אמינה של קבצי עבודה במקרי חירום של תקלה לצד שגרת עבודה תקינה. גיבוי המסמכים מאפשר שחזור מלא, במקרה והמחשב של אחד המשתמשים מתקלקל. כלומר, כאשר המחשב קורס או הולך לאיבוד – שלא נדע! – ניתן להתקין את תוכנת הגיבוי על מחשב חדש ולשאוב דרכו את המידע המגובה.

גיבוי מחשב בענן

*שיתוף מסמכי העבודה וסנכרונם בין המחשבים

אחת האפשרויות החשובות שגיבוי בענן מאפשר היא שיתוף המסמכים – אפילו אם הם כבדים, עם אנשים ומחשבים אחרים. למה הכוונה? משום שאין הגבלת נפח על גבי השרת בענן, ביכולתה של חברה להשקיע בגיבוי בעל שטח אחסון רחב היקף, ניתן יהיה לשמור על סרטונים או דו”חות לפרק זמן ממושך וללא דאגה כי גודל המסמך יהרוס את המידע הנמצא בתוכו. בנוסף לכך, ניתן לסנכרן את המחשבים שבשימוש כך שמספר רב של משתמשים יוכלו לעבוד על המסמכים שלהם – מכל מחשב עליו מותקנת תוכנת הגיבוי.

שירותי גיבוי ענן בענן

גיבוי בענן כחלק משירותי מחשוב

שירותי מחשוב לעסקים כוללים גם שירותי גיבוי ענן . כך אתם מבטיחים שמירה על מידע מאובטח, גורמים חיצוניים וגורמים מזיקים לא יוכלו לחדור אל המחשב שלכם ולגנוב לכם נתונים או לשנות אותם. כאשר אתם מנהלים עסקים שונים, זהו עניין קריטי בהחלט, וגם כאנשים פרטיים הגיבוי בענן מאפשר לכם שקט פנימי וידיעה שמה שלא יהיה, למידע החשוב שמונח לכם במחשב יש גיבוי שאיש לא יצליח להשמיד. 

*שמירה על איכות הסביבה

בשל רמת הנגישות הגבוהה של גיבוי מסמכים על הענן מתוך כל עמדת מחשב, בהתאם, ביכולתו של הארגון לצמצם את היקף השימוש בנייר ולא לפתח תלות בהדפסתם של המסמכים בכדי לתייק ולשמור אותם בקלסרים.

לגיבוי מהיר בענן ומידע נוסף

אז למה לבחור בשירותי גיבוי בענן ? ביטחון ושמירה על מסמכים!

התשתית המאפשרת את גיבוי המסמכים באופן בטוח ונגיש תורמת רבות ליעילותו של כל ארגון גדול. 

גם המחירים של של גיבוי בענן  מצדיקים את השירות. בהתאם לכך, אנו בסיספרו בע”מ נשמח להמליץ על שרתי גיבוי ענן ועל התקנת התשתיות בפועל.

שירותי גיבוי בענן ראשי

לסיכום

לסיכום, גיבוי על ענן  מאפשר אבטחה למידע שיש לכם במחשב. כיום כשהטכנולוגיה מפותחת ומתפתחת עוד ועוד, אנחנו נוטים לשמור על הדברים החשובים ביותר במחשב שלנו, אבל לעיתים יש באגים, יש פריצות למחשב, יש גניבות של מחשבים, יש חדירות של מומחים שרק רוצים להזיק לכם כדי לקחת מכם כספים. כדי שלא תצטרכו להתמודד עם הרע מכל, חשוב שתערכו לכך מבעוד מועד ותתקינו גיבוי בענן. אם העסק שלכם חשוב – אתם לא תהססו ולא תחשבו פעמיים.