שרת בענן

שרת בענן הוא שרת שאינו נמצא פיזית בבית העסק אלא במקום מרוחק ויש לכך יתרונות רבים ואפילו קריטיים  לניהול ושמירה על המידע בעסק.

בעידן שתקיפות סייבר מתרחשות על בסיס יומיומי. שרת בענן הוא הפתרון האידיאלי למניעת זליגת מידע חיוני מהעסק שלכם ללקוחות מתחרים, האקרים וכל מי שרוצה לפגוע או “לדוג” את המידע העיסקי שלכם.

שרת בענן הוא אכן מאובטח ומוצפן ברמה הגבוהה ביותר, כך שהוא מספק הגנה מקסימלית לעסק

ארגונים רבים מכירים בחשיבותה של תמיכה טכנולוגית ובשימוש בשירותי מחשוב מקצועיים. שירותים אלו כוללים, לדוגמא, שרת בענן. שירותיו של השרת מתייחסים, למעשה, לשירותי מחשוב בגישה מרחוק הניתנת לחיבור נוח וקל. חברות מחשוב מקצועיות יציעו שרותי ענן המתבססים על רשת אינטרנט בעלת תקשורת טובה. מעבר לכך, שרת הענן עצמו יאפשר לכל ארגון אחסון מידע רלוונטי על גבי שרתים המיועדים לכך בלבד – וכתוצאה מכך, לחיסכון בשרתים מיותרים שלא תורמים בדבר.

יתרונותיו של השרת בענן

עסק שמחזיק במידע רב – רצוי שישתמש בשרת בענן. התועלת העולה מהשקעה זו, בין אם אתם שוכרים את השרתים לתקופות קצרות או ביכולתכם להשקיע בכך לזמן רב, שרותיו של שרת על גבי הענן הם עצומים. מהם שימושיו של השרת ואילו סוגי שרתים קיימים?

גיבוי שרת וירטואלי

השימוש בענן ועבור מי?

עובדים בחברה גדולה? לצד גיבוי המידע החשוב שלכם וגישה אליו מרחוק, שרותי ענן יסייעו לכם רבות באחסון רחב היקף ומוצפן של המידע החשוב שלכם. על מנת לתחזק את המידע הנ”ל לאורך זמן ובאיכות גבוהה, חשוב שכל ארגון – גדול או קטן – ישקיע בשרתים מוצלחים ואמינים שיתמכו בגישה למידע על גבי ענן כמו גם לא יקרסו או יגרמו לעיכובים למיניהם בתהליך הגיבוי וזמינות המידע

סוגי שרתים נוספים

לצד שרת ענן, ישנם שני סוגי שרתים מרכזיים נוספים, כמו למשל שרת ייעודי ושרת VPS. שרת ייעודי הוא שרת פיזי אותו ניתן למצוא בחוות השרתים אצל כל חברת מחשוב. כאשר אתם משלמים לספקים חיצונים עבור שימוש בשרת ייעודי, אתם למעשה משלמים עבור השימוש בשרת עצמו ובאחזקתו. שרת VPS, או Virtual Private Server בשמו המלא, אומנם הוא שרת וירטואלי אך מיועד לשימוש פרטי של הלקוח.

לשירותי שרת בענן

שרת בענן – רק עם ON365 מבית סיספרו בע"מ

לצד יתרונותיו הרבים של שרת בענן, חשוב להתאים את סוג השרת לארגון הרלוונטי. ON365 מבית סיספרו ישראל בע”מ יוכלו לייעץ לאורכו של התהליך, להתקין את השרת בפועל ולפתור כל תקלה לאורך הדרך. עם צוות מיומן עם נסיון רב. מוזמנים ליצור קשר עם נציג.

להצעה משתלמת לשרתים בענן מלאו פרטים!