שרת וירטואלי בענן

שרת וירטואלי בענן הינו שרת מרוחק ומוצפן! מה שהופך אותו לבטוח במיוחד

מחירו של שרת וירטואלי בענן נמדד לפי צורכי הלקוח

למידע אשר נמצא על שרת וירטואלי בענן ניתן לגשת בכל זמן ומכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט

יש מגוון סיבות ללמה אני צריך שרת וירטואלי בענן. הסיבה החשובה ביותר היר אבטחת מידע! כאשר המידע נמצא על שרת מרוחק ולא על שרת לוקלי ( מקומי ) אפשרויות הפריצה וגניבת המידע יורדות משמעותית

אין שום צורך בניסיון ניהול שרת בענן, האתר מנוהל עבורכם 

מה זה שרת וירטואלי?

שרת וירטואלי בענן מבצע אינטגרציה בסביבה מבוססת – מחשב או מבוססת ענן  שרת וירטואלי משמש לאחסון, שימוש, הרכבה ושיתוף של נתונים חשובים ויקרים של עסק. שרת מבוסס ענן בנוי על פלטפורמת מחשוב ענן וניתן לגשת אליו בכל מקום בעולם, אם יש לך חיבור אינטרנט יציב. שרתים הענן מצוידים בטכנולוגיה ופיצרים שכל עסק צריך. על חלקם הגדול נפרט בהרחבה 

למה כדי לשקול לעבור לשרת וירטואלי בעסק שלכם?

ההצטרפות לשרת ענן היא צעד מכריע להתפתחות וצמיחה של כל עסק, שכן היא תאפשר לך לעבור לפלטפורמה נוחה  יותר כדי לגשת, להעלות ולנצל את הנתונים שלכם.

שרת וירטואלי מוקדש בעיקר לפעולות הבאות:

  • שירותים וירטואליים עצמאיים לחלוטין –  זה ידוע שעם מודול אירוח VPS מסורתי, אתם צפויים לנצל את שיתוף המידע עם משתמש חיצוני. לא מומלץ  לסמוך על אדם שאינו מורשה עם המידע החסוי שלכם לכן, כדאי לעבור לשירות וירטואלי עצמאי לחלוטין, כגון שרת מבוסס ענן כדי להקל על צרכי האחסון באופן עצמאי. כדי שתהיה  ברשותכם פלטפורמה עצמאית אשר מאפשרת להתאים אישית את צורך האחסון של העסק שלכם.
  • בחירה אישית  של מערכת ההפעלה –  אם אתם שוקלים לשלב מערכת מבוססת ענן אז, אחד היתרונות יחייב אתכם להתקין ולהפעיל מערכת הפעלה לבחירתכם ולהשתמש ביישומים שנחשבים מתאימים לצרכים העסקיים שלכם.
  • אפשרות גמישה של גודל האחסון – שרת עצמאי מבוסס ענן מאפשר לך לקבל גודל שרת בלתי מוגבל . אם יש לכם עסק גדול עם קיבולת גדולה של מידע אז אתם  יכולים  לבחור שרת מבוסס ענן שיבצע  את הצרכים שלכם  בצורה הטובה ביותר.
  • זמינות – רוב השרתים מבוססי ענן מתארחים בתשתיות אמינות ויציבות. הזמינות לפועולתוהתמרון שניתן לעשות במערכת הינו גבוה מאד 

יתר על כן, בחירת שרת וירטואלי בענן  לעסק שלכם  היא דרך בטוחה להבטיח כי נתוני העסק שלכם  מאוחסנים ומשומשים בצורה היעילה והטובה ביותר. אתם  בהחלט לא יכולים לצפות משרת פיזי שידמה למאפיינים דומים לכן, עליכם לשקול ברצינות לעבור לשרת וירטואלי בענן.

לפרטים נוספים על שרת וירטואלי בענן

יתרונותיו של שרת וירטואלי בענן

עובדים בחברה הזקוקה למספר רב של אתרים ולאו דווקא פתרון אחסון יצירתי? שרת וירטואלי בענן יסייע לכם רבות בכך, ויאפשר לכם סביבת עבודה מתקדמת ומעולה. מהם היתרונות של שרת וירטואלי זה, וכיצד הוא שונה מסוגי שרתים אחרים?

  • יכולות ביצוע גבוהות בו זמנית – שרת וירטואלי, המוכר גם בשמו המלא –Virtual Server , מאפשר, למעשה, את קיומן של מספר רב של פעולות עבודה על גבי שרת אחד. שימוש בשרת אחד מאפשר הפעלה של מספר מערכות הפעלה במקביל בה ניתן להשתמש באופן נפרד ועצמאי. לצד אחסון מידע ואחסונו, שרת וירטואלי בענן יסייע לעסקים הזקוקים לשרתים חזקים העמידים בפני כמות גבוה של משתמשים ושל מידע. בכל שימוש ב שירותי מחשוב לעסקים כדי לבחון את האופציה כדי לזרז וליעל תהליכים
  • חלוקת העומס על גבי הענן – חברות מחשוב רבות ימליצו על שרתים המאפשרים את תעבורה נוחה וזריזה בין מספר מערכות הפעלה העובדות במקביל. שירות זה יתאים לארגון גדול בו קיימת כמות גדולה של משתמשים. חברת מחשוב מקצועית המספקת שירותי מחשוב ענן מקצועיים, תדע ליישם את הידע שלה ולספק את הקמתם של השרתים, תחזוקתם וכמובן לנהל את חלוקת העומסים העוברים דרכם.
  • שרת וירטואלי לעומת שרת יעודי  – אין ספק שקיימים פתרונות גיבוי ואחסון רבים אחרים; פתרונות המאפשרים אחסון אתרים ושרתים בכמות גבוהה ויכולות ניהול פשוטות למדי. עם זאת, לעומת אחסון אתרים שיתופי ושרת ייעודי, עם שרת וירטואלי אין צורך, ראשית, להתחייב לתקופה ארוכה. משום שמחויבות זו הינה חודש בחודשו – ולאו דווקא מחויבות של שנים רבות קדימה, יש לכך השפעה ישירה על התקציב של הארגון; השפעה דרכה הארגון יכול לתכנן ולהיערך בהתאם, ללא צורך להוציא כספים מיותרים. לקבלת מידע נוסף על ההבדלים לחצו כאן!
שרת וירטואלי בענן מקצועי

שרת וירטואלי בענן – ניידות, אחסון וסביבת פיתוח מעולים

אין ספק שבזכות הטכנולוגיה של ימינו, ניתן למצוא פתרונות אחסון מידע ושימורו על גבי פלטפורמות רבות. גיבוי בענן היא בהחלט אחת מהם.

סיספרו בע”מ מעניקים ערך מוסף לכל סוג עבודה ממוחשבת לצד ייעוץ והתאמת השרתים לסוג העבודה לפיה הארגון שלכם פועל.