5 סיבות מדוע עסקים קטנים צריכים שירותי מחשוב ענן

זה 2020, ויש לנו טונות של שירותים זמינים שיכולים לעזור לך להעלות את העסק הקטן שלך לשלב הבא. אחד מהשירותים האלה הוא Cloud Backup Service, או מחשוב ענן. שבעצם מאפשר לכם לגבות את הנתונים העסקיים שלכם בענן. נשמע מסובך? לא ממש. נסביר הכל בהמשך. שירותי גיבוי בענן אינם רק בטוחים אלא גם ניתנים להרחבה, כך שככל שהעסק שלכם יגדל, תוכלו לקנות שטח אחסון רב יותר בהתאם לצרכים העסקיים שלכם. בואו נסתכל על חמש סיבות שבגללן עסקים קטנים חייבים לשלב שירותי מחשוב ענן בעסק.

מדוע גיבוי הנתונים חשוב לעסקים קטנים?

בין אם יש לכם עסק קטן או חברה גדולה, הנתונים של העסק שלכם חשובים באותה מידה. כמו שאתם דואגים לתחזוקת המחשבים בעסק ולשרותי המחשוב שלכם כך ואף יותר עליכם לדאוג למידע של העסק. רוב החברות בימינו מנהלות רשומות דיגיטליות, ואם איכשהו הן מאבדות את הנתונים, זה יכול לעלות להן המון של כסף בהפסד עסקי.

על פי אחד הסקרים, בשנת 2013 החברות הפסידו מעל 1.7 טריליון דולר בגלל אובדן נתונים. בשנת 2020, מספר זה הפך גבוה בהרבה, וזה מדאיג. עם זאת, כעת יש שירותי גיבוי נתונים, המאפשרים לנו לגבות את הנתונים העסקיים שלנו ולעזור לנו לשחזר אותם וכך למנוע איבוד מידע

צריכים הצעה משתלמת במיוחד לגיבוי ענן?

קבלו 5 סיבות מדוע עסקים קטנים חייבים שירותי מחשוב ענן!

בחלק זה נפרט את חמש הסיבות שבגללן כדאי לכם לשלב שירות גיבוי בענן בעסק שלכם.

1.  איום כופר

כופר הוא איום נפוץ מאוד על עסקים קטנים בימינו. על פי דיווח אחד, 29% מהעסקים חוו התקפה כופר בשלב כלשהו, מה שהופך אותה לאיום גדול על עסקים קטנים.

באיום כופר תוכנה מחדירים זדונית שמצפנת את כל הקבצים במערכת, ו”שואבת” אותם כאמון לבקשת כופר

אם האקרים חודרים לשרת שלכם, הם מצפינים את כל הנתונים באמצעות תוכנת כופר ודורשים תשלום עבור המידע שלכם!, שעשוי להיות ששוה המון כסף. במקרה זה, אתם יכולים לשלם את הכופר או להסיר את כל הנתונים, מה שבוודאי יביא לאובדן עצום. עם זאת, אם ברשותכם גיבוי הנתונים,מה שבסך הכל יהיה עליכם לעשות הוא  להסיר את הקבצים הנגועים ולשחזר את הנתונים שאבדו משירות הגיבוי.

 

טכנולוגיה מתקדמת, פעולות מהירות

לעסקים גדולים בדרך כלל יש שרתי גיבוי ייעודיים לאחסון כל הנתונים, וזה עולה להם הרבה כסף לתחזק את השרתים. עם זאת, עסקים קטנים אינם יכולים להרשות לעצמם זאת, והפתרון היעיל והמשתלם שיש להם הוא שימוש בשירותי גיבוי בענן.

היתרון הגדול ביותר של שירותי גיבוי ענן לעסקים קטנים הוא שהם לא יצטרכו לדאוג לתחזוקה או אבטחת נתונים מכיוון שמדובר בחובתו של נותן השירות ON365 – מחשוב ענן. לON365 שירותי מחשוב ענן יש את הצוותים IN HOUSE לתחזוקת שרתים, ואנו משתמשים בפרוטוקולים וטכנולוגיות אבטחה חדישים כדי להבטיח שהנתונים שלכם מוגנים. אנחנו גם מעדכנים את השרתים באופן קבוע בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להבטיח שהשירות שלנו הוא המתקדם ביותר . הדבר הטוב הוא שלא תצטרכו לדאוג לשום דבר.

טכנולוגיית ענן

2.  התאוששות מהירה

אובדן נתונים היא בעיה נפוצה מאוד, וזה יכול לקרות לא משנה כמה אתה זהירים. ובמקרה זה, גיבוי ענן יאפשר לכם לשחזר באופן מיידי את הנתונים שאבדו. אם לעסק שלכם אין גיבוי, אתם עדיין תוכלו לשחזר את הנתונים בעזרת תוכנת שחזור נתונים, אך עדיין, אין שום התחייבות שתצליחו לשחזר 100% מהנתונים.

3. אין עוד הפסקות תחזוקה

אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש לשירות גיבוי בענן הוא שלא תצטרכו לדאוג להפסקות תחזוקה. בשרתים מקומי ( אשר נמצא בבית העסק ) יש הרבה הפסקות תחזוקה, מה שאומר שאתם לא תוכלו לגבות נתונים במהלך הפסקת התחזוקה. עם זאת, זה לא המקרה עם שירותי גיבוי בענן, שם אתם  יכולים  לגבות ולגשת לנתוני הגיבוי שלכם בכל עת שתרצו.

4. הגנה מפני אסונות טבע

ישנם גורמים שמשפיעים על העסק שלכם שלא תלויים בכם או בלקוחות שלכם. הדוגמא הטובה ביותר בשנת 2020 היא כמובן הקורונה. הקורונה גרמה למספר לא מבוטל של עסקים קטנים להיסגר לזמן לא ידוע וחלקם לא הצליח להתאושש ממצב זה.

אחת הסיבות לכך שלעסקים לוקח זמן רב להתאושש ממקרה כדוגמת הקורנה היא כישלון הגיבוי שלנתוני העסק. אם אתם מגבה באופן קבוע את הנתונים שלכם, ואם העסק שלכם מושפע ממקרה שכזה, תהיה לכם גישה לנתונים שלכם, ותוכלו להשתמש בהם בכדי להתאושש במהירות מההפסד ולחזור לעניינים

5. עלות תועלת

סיבה נוספת מדוע עסקים קטנים חייבים לשלב  שירותי גיבוי בענן היא עלות-עלות. תחזוקת שרת מקומי עולה אלפי שקלים, ובחירה בשירות מחשוב ענן תוכל להפחית את העלות בהרבה, ולהשקיע את הכסף הזה בעסק שלכם. למידע נוסף תמצאו ב גיבוי בענן מחירים

לסיכום

בהתחשב באיומי הסייבר על עסקים, הצורך בשירותי מחשוב ענן לעסקים קטנים חשוב מאי פעם. באמצעות השירות תוכלו לשמור את הנתונים העסקיים שלכם בענן מאובטח ותוכלו לשחזר אותם מתי שתרצו. אנו מקווים כי עזרנו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבור העסק שלכם. אם יש לכם שאלות, אנא יידע אותנו . 

כתיבת תגובה