5 סיבות לאיך מעבר לשירותי מחשוב ענן יחסוך לכם כסף!

בשנת 2021 רוב העסקים כבר עברו לשירותי ענן בעקבות היתרונות הגדולים של  השירות. שמירה על המידע של העסק מפני פריצות, גניבת מידע, יעילות תפעול העסק וגישה למידע מכל מקום ובכל זמן, הם רק חלק מיתרונותיו הרבים של השימוש בטכנולוגיית ענן. שימוש בשירותי ענן תורם מאוד לצמיחה וגדילה של עסקים, אבל יש סיבה אחת חשובה לא פחות והיא ששימוש בשירותי מחשוב ענן יכול לחסוך לכם כסף ולא מעט! איךבדיוק? במדריך זה ניתן לכם 5 סיבות לעבור לשירותי ענן ולהתחיל לחסוך כסף.

1. עם מחשוב ענן אתם תמיד בעבודה!

למה הכוונה אתם תמיד בעבודה? לפני עידן הענן היה עליכם להיות פיזית בעבודה מול מחשב על מנת לבצע את העבודה שלכם, בין  אם זה לשלוח חומרים ללקוחות, חשבוניות או אפילו לחייב לקוחות על עסקאות. שימוש במחשוב ענן נותן לכם את היכולת לפעול מכל מקום בו יש אינטרנט ובכל זמן 24/7, ובכך לא לפספס עסקאות רק בגלל שלא הייתם במשרד! יתרון זה הוא סופר חשוב ושומר על עבודה שוטפת גם שאתם לא נמצאים פיזית במשרד ובכך לחסוך כסף ואפילו להרוויח כסף!

רוצים לקבל יעוץ והכוונה על שירותי ענן ללא עלות?

2. אין צורך להחזיק צוות טכני

אם אינכם משתמשים בשירותי מחשוב ענן, כנראה שיש לכם שרתים פיזיים בחברה. ניהול שרתים פיזיים מצריך צוות טכני שידע לתפעל את השרתים, שירות זה עולה לא מעט כסף בדרך כלל בתשלום חודשי, יותר מכך אם משהו קורה לאחד השרתים, יהיה עליכם לשאת בהוצאות של שרת חדש.

שימוש בשירותי מחשוב ענן חוסך מכם את הצורך להחזיק צוות טכנולוגי, כי נותני השירות יטפלו בתחזוקה ובכל בעיה אחרת שלא תהיה בשרתים. מדובר על חיסכון של אלפי שקלים בחודש.

3. חיסכון בעלויות ציוד חדש

אחד היתרונות הגדולים ביותר במעבר למחשוב ענן הוא שלא יהיה עליכם להוציא  כסף על ציוד חדש ושרתים חדשים. ככל שהעסק שלכם גדל, תזדקקו ליותר יכולות מחשוב, זה אומר שרתים חזקים יותר עם נפח אחסון גדול יותר, מה שכמובן עולה כסף. הדבר הטוב ביותר במחשוב ענן הוא שהשירות תמיד ניתן להרחבה בהתאם לצרכים שלכם ללא צורך בעלויות נוספות.

כל שעליכם לעשות הוא לשדרג את התוכנוית שלכם בענן. באופן זה, כוח השרתים שלכם יוגדל מבלי לבזבז כסף נוסף על התקנת המערכת ושירותים נוספים. 

4. משלמים עבור מה שצורכים!

דבר נהדר נוסף בשירותי מחשוב ענן הוא שמשלמים עבור מה שצריך ולא מעבר. לדוגמה, אם העסק שלכם חווה עלייה פתאומית בפעילות או הזמנות ואתם צריכים יותר מתוכנות הענן שלכם , תוכלו לשדרג את החבילה שלכם בקלות ובמהירות. באופן דומה, תוכלו גם להקטין את גודל החבילה בהתאם לצרכים שלכם, וכך לא יהיה עליכם לשלם עבור משאבים שאינכם משתמשים בהם. בדרך זו תחסכו הרבה כסף והכי חשוב תשלמו רק על מה שהעסק שלכם צריך.

5. תמיד מעודכנים בגרסאות המתקמות ביותר!

טיפול ואחזקת שרתים פיזיים בחברה  אינה משימה קלה, והיא כוללת הרבה משתנים שהופכים את התהליך למורכב ומתיש מאוד. נוסף על כך, תצטרכו לוודא כל הזמן  שהמערכות בשרתים שלכם מעודכנות,  כדי שיוכלו להגן על המידע שלכם בצורה הטובה ביותר.

עם זאת, בעבודה עם שרתים וירטואליים בענן , לא תצטרכו לדאוג לעדכונים שונים,  מכיוון ששרתים בענן מתעדכנים באופן קבוע . בשרתים בענן משקיעים זמן וכסף רב לפיתוח תשתיות ותוכנה על מנת שיהיו העדכניות ביותר ויתמודדו נגד התקפות סייבר .

באופן דומה, כל הזמן נוספות תוכנות אבטחה חדשות ופרוטוקולים ברמה הגבוהה ביותר וכל זה באופן אוטומטי מה שמונע מכם לבזבז זמן יקר וכסף רב  בהתעסקות שיפור השרתים וטיפול בהם.