ON365 -שירותי גיבוי בענן מתקדמים!
מחפשים שירותי אחסון אתרים? קבלו כמה טיפים, מחירים וורדפרסס ועוד

אם אתם רוצים לבנות אתר, ולא יודעים מה עושים איתו? אם אתם רוצים לקבל מידע על מה זה אחסון אתרים ואיך זה בכלל עובד, הגעתם למקום הנכון.

אירוח אתרים הוא למעשה שירות אחסון של קבצי האתר בשרת והפיכתם של הקבצים לנגישים באמצעות הדפדפן. ניתן לחשוב על השרת כמו מחשב ענק בו מאוחסנים כל קבצי האתר.

לפני שניכנס לפרטים הקטנים של אירוח אתרים ונפרט את היתרונות ( הגדולים ) בשימוש בשירות אחסון,  נעבור בקצרה על מה זה אירוח אתרים ומה  צריך לדעת כשמחפשים שירותי אחסון אתרים ברמה גבוהה.

אחסון אתרים - מה זה בכלל?

קניית שירות אחסון אתר פירושה רכישה  של שטח בשרת שיתופי ייעודי ( נדבר על זה בהמשך ) עבור קבצי האתר. 
כדי לפשט עוד יותר את המושג אירוח אתרים, יש לחשוב על השירות כקניית שטח במחשב גדול שנמצא בבעלות חברת אחסון האתרים. ב ON- 365 השרת תמיד מופעל, וניתן לגשת לקבצי האתרים בכל עת ובכל מקום באינטרנט ללא הפרעות. שרתים שלנו מורכבים מכל האלמנטים הדרושים להם אתר אינטרנט זקוק. תחזוקה, אבטחה ועוד מגון רחב של אלמנטים שיגרמו לאתר שלכם “לטוס באינטרנט”

סוגי אירוח אתרים

שירותי אחסון אתרים  מציעים חבילות אירוח שונות. חבילות אירוח מסוגים שונים אלה תלויים בדרישת האתר. כאן אנו דנים בסוגים הנפוצים ביותר של חבילות אירוח אתרים. 

אירוח משותף – ( שרת שיתופי )
אירוח זה הוא הנפוץ מבין כל אפשרויות האחסון ( וזה גם הגיוני! ). הסיבה לכך שסוג זה נפוץ כל כך היא שסוג זה מתאים עבור רוב האתרים. תוכנית משותפת מאפשרת שיתוף של השרת בין מאות בעלי אתרים שונים. אתרים מסוג זה מוגנים זה מזה מכיוון שהם מחולקים. זה מוריד את עלות האחסון ומסייע לחסוך כסף.

ניתן וכדאי לרכוש כמה דומיינים , וכדאי מאוד לשים לב שיש גיבוי מידע לעיתים קרובות!
אתרים קטנים עד עם תנועה ברמה בינונית ( רוב האתרים ) משתמשים בדרך כלל בשירותי אירוח משותפים מכיוון שהם נוחים ומשתלמים. כמות הגיגה הנרכשת יכולה להתאים לנפח הפעילות, תמיד ניתן להגדיל את נפח האחסון. ישנם מגוון תוכניות מהן אפשר לבחור   ואין צורך במיומנויות טכניות לניהול אחסון אתר מסוג זה.

אחסון אתרים מחיר

אחסון בשרת ייעודי

באירוח זה, שרת פיזי שלם מוקדש לאתר . זהו סוג האירוח היקר ביותר שכן אין שיתוף ומכאן אין פיצול עלויות. מחיר אחסון האתר משתנה מתוכנית לתוכנית. אתרים שמקבלים נפח תנועה עצום בוחרים בדרך כלל שירות אירוח זה מכיוון שעבור שירות אירוח זה אתר יכול להריץ כמעט כל תצורת תוכנה העומדת בדרישות האתר.
היתרונות של שירות אירוח זה כוללים ביצועים משופרים שעשויים לדרוש צוות טכני להתמודד איתו ביעילות.

אחסון אתרי וורדפרסס - WORDPRESS

פלטפורמת בניית האתרים wordpress  משתלטת משנה לשנה על שוק בניית האתרים בארץ בעולם. יש לכך סיבות רבות ומגוונות שעליכם הכנו לכם מאמר מפורט. עקב סיבה זו גם נושא אחסון האתרים התאים את עצמו למהפך ומציע שירות אחסון אתרי וורדפרס ייעודי.  

שירות אירוח אתרי וורדפרסס מציע 

  • התקנת wordpress ישירות ממשק הניהול
  • אבטחה המותאמת לאתרי  וורדפרסס
  • כמות הגיגה שתתאים לכם כדי לנהל את אתר הוורדפרסס שלכם
  •  מהירות אתר גבוהה כדי להריץ אתרי וורדפרסס
במקרה שהתנועה באתר שלכם נמוכה ממש, הסיכוי שתגישו בשינוי לא גבוה, אבל לאחר שתתחילו לקבל תנועה משמעותית יותר, אז בהחלט תרגישו בשיפור ניכר בביצועים. כמובן שאחסון אתרי וורדפרסס ניתן לבצע גם באירוח אתרים רגיל, הכל בהתאם לצרכים
אחסון אתרי וורדפרסס

אירוח אתרים ב ON365 - יתרונות

לאחר שהבנו מה זה אירוח אתרים, ומה הם סוגי האירוח המובילים , יש כמה דברים אותם חייבים לדעת לפני רכישת אחסון 

גיבוי, גיבוי ועוד פעם גיבוי –  הקבצים שלנו, המידע שלנו על האתר הוא כנראה הדבר הכי חשוב כאשר בונים אתר אינטרנט בין אם הוא תדמיתי או מכירתי. במקרה של נפילת האתר, פריצה ניסיון פישינג או כל דבר אחד שיכול לתקוף את האתר שלנו, לא מספיק אנטי וירוס טוב, ב ON365 אנחנו מגבים את המידע שלכם סביב השעון עם מערך שלם גיבוי בענן וכך דואגים שבמקרה שנפל האתר תמיד נוכל להעלות אותו לפי התאריך המבוקש ולשמור על המידע.

לגיבוי מהיר בענן ומידע נוסף

מהירות גבוהה –  אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת אחסון טוב, הוא כמובן מהירות עליית האתר לדפדפן. יש כמה פרמטרים המשפיעים על מהירות האתר אחד מהם הוא איכות השרת איתו אתם משתמשים. ב ON365 אנחנו דואגים שהשרתים שלנו יהייו מהירים כך שהאתר שלכם יעלה במהירות האפשרית. 

תחזוקה –  תחזוקת שרתים מחייבת אנשי מקצוע שיודעים את דרכם סביב שרתים. זו משימה לא קלה ומחייבת צוות ייעודי שיש לו את כישורי המיומנויות הנדרשים כדי להתמודד עם כל בעיות שעומדות בפניו. ב ON365 יש לנו צוות שחי ונושם אחסון אתרים

on365 צוות

כעת הבנתם כיצד פועל אירוח אתרים ומה תוכלו להפיק משירות. פירטנו את כל היתרונות שתפיקו ממנו. אירוח אתרים הוא עבודה מורכבת שיש להשאיר לאנשי המקצוע. אנחנו ב ON365 עומדים לרשותכם עם צוות מקצועי ומיומן! המתמחה בשירותי מחשוב לעסקים , לשיחת יעוץ ללא עלות צרו קשר  ואחד מנציגנו ישמח לתת לכם שירות

שתפו